O nás

AVIS technologies

Vytvárame riešenia na mieru.

Spĺňame najnáročnejšie požiadavky zákazníkov.

IT Infrastructure

Riešenie modernej sieťovej infraštruktúry predstavuje súbor technológií, štandardov a sieťových zariadení, ktoré tvoia súčasť každého IT systému.

m
Unified Communications

Všetky formy hlasovej, obrazovej, či multimediálnej komunikácie medzi používateľmi, či už v rámci podniku alebo medzi firmami. Kľúčovým je zjednotený a jednoduchý spôsob obsluhy všetkých takýchto komunikačných kanálov. Aby komunikácia prácu uľahčovala, nie komplikovala.

Security

Oblasť bezpečnosti je mimoriadne dôležitá súčasť všetkých našich riešení a projektov. Chráni informačné systémy a v nich uložené informácie pred zneužitím a zabezpečuje ich dôveryhodnosť.

Naše skúsenosti

Komunikačné technológie majú slúžiť ako nástroj na dosiahnutie Vašich cieľov, na odlíšenie sa od konkurencie. Sme integrátorom a poradenskou firmou v oblasti informačných a komunikačných technológií so silnou technologickou základňou, s citlivým a inovatívnym prístupom k identifikovaniu a naplneniu Vašich požiadaviek.

Naši konzultanti majú skúsenosti s komplexnými riešeniami pre zákazníkov zo štátnej správy, komerčnej sféry, finančných inštitúcií a telekomunikácií.

Unified Communication 0
Networking 0
Security 0

Na čo čakáte?

Pripojte sa k našim spokojným klientom.